Jesteśmy agencją nieruchomości, która już od kilku lat z sukcesami działa na rynku Hiszpańskim, Niemieckim a teraz także na Śląskim rynku nieruchomości. Działamy w sektorze nieruchomości mieszkalnych zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym jaki i w sektorze nieruchomości komercyjnych. Jesteśmy nowoczesną firmą, którą wyróżnia indywidualne i uczciwe podejście do Klientów.Organizujemy cały proces transakcji począwszy od wyszukania nieruchomości, poprzez: jej promocję, skojarzenie oferty z oczekiwaniami i wymaganiami klientów poszukujących nieruchomości, przygotowanie umów, zorganizowanie czynności związanych z zawarciem umowy notarialnej, aż do momentu przekazania kluczy nowemu właścicielowi. Naszym priorytetem są Państwa cele, dlatego nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i rozszerzamy ofertę.

Posiadamy bardzo dobre kontakty z doradcami kredytowymi, którzy doradzają Naszym Klientom w wybraniu najbardziej korzystnego kredytowania zakupu wybranej nieruchomości.

Wszelkie sprawy związane z dokumentacją nieruchomości są załatwiane przez Agencję. Przy skorzystaniu z naszych usług Klient nic nie musi załatwiać sam, my za niego załatwiamy wszelkie niezbędne sprawy.

Jesteśmy również biurem partnerskim sprzedaży i najmu nieruchomości.

Agencja nieruchomości Alicante Real Estate która oferuje wszystkie usługi i udogodnienia potrzebne do zakupu domu w Torrevieja. Zapewniamy naszym klientom szeroką gamę nieruchomości, a w niej najlepsze domy na sprzedaż na całym wybrzeżu Costa Blanca.

Dzięki spersonalizowanym poradom oferowanym przez naszych fachowców, nasi klienci mają na każdym etapie zapewniony stały dostęp do informacji i porad niezbędnych do zapewnienia dokonania najlepszego wyboru.

Na rynku Hiszpańskim nasza przewaga jest nad innymi agencjami nieruchomości w okolicy polega na tym, że w odróżnieniu od nich, współpracujemy bezpośrednio z kupującymi i sprzedającymibez zaangażowania pośredników lub stron trzecich znacznie zwiększających koszty transakcji. Ponadto, zapewniamy najlepsze standardy oferowanych nieruchomości z rynku pierwotnego. Jeśli chcecie Państwo kupić mieszkanie w okolicy Torrevieja na Costa Blanca, pomożemy Państwu komfortowo wybrać najlepszą z ofert.  

Nasi agenci będą towarzyszyć Państwu podczas oglądania nieruchomości, wspierając radą i pomagając w podjęciu najlepszej decyzji przy dokonywaniu zakupu po to, by nieruchomość idealnie spełniała wszelkie Państwa potrzeby.

https://alicante-realestate.com/pl/