Posiadasz nieruchomość, którą chcesz sprzedać? A może interesuje Cię zakup mieszkania, domu czy działki, nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach? Zatem dobrze trafiłeś. Jesteśmy agencją nieruchomości, która od lat działa skutecznie na rynku hiszpańskim, niemieckim, ale także w Polsce – na Śląsku. Co możemy dla Ciebie zrobić?

Oferta agencji nieruchomości Remi-Dom

Jako biuro nieruchomości organizujemy proces transakcji nieruchomości od A do Z. Wyszukujemy takie oferty, które odpowiadają potrzebom naszych klientów, sprawdzamy, czy na pewno spełniają one ich oczekiwania, weryfikujemy je pod względem prawnym i podejmujemy kroki zmierzające do przeniesienia prawa własności. Sprzedających przeprowadzamy przez cały proces poszukiwania klienta. Sugerujemy rozwiązania, dzięki którym można sprzedać nieruchomość w atrakcyjniejszej dla zbywcy cenie. Zajmujemy się promocją danej oferty i jej prezentacją zainteresowanym.

Znajdujemy nabywców na nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego, również te, które należą do sektora komercyjnego. Zatem możemy zaproponować Ci idealne miejsce na biuro, spełniającą oczekiwania halę pod działalność produkcyjną i inne lokale. Klientom, którzy potrzebują zewnętrznego finansowania oferujemy pomoc sprawdzonych doradców kredytowych, z którymi od lat współpracujemy. Nasz agencja nieruchomości ma siedzibę w Tychach, ale proponujemy zainteresowanym możliwość zakupu mieszkań, domów, działek i nie tylko także poza tym miastem, a nawet za granicą.

Biuro z nieruchomościami w Hiszpanii

Marzysz o posiadaniu mieszkania w słonecznej Hiszpanii, by spędzać tam urlop? A może chcesz kupić nieruchomość pod wynajem lub po prostu zamierzasz spędzić w tym kraju emeryturę? Bez względu na cel takiej inwestycji, skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się dopełnieniem wszystkich formalności.

Mamy duże doświadczenie na rynku hiszpańskim. Proponujemy Ci zakup nieruchomości na sprzedaż m.in. w Alicante i w okolicznych miejscowościach. Posiadanie apartamentu w tym mieście możesz wziąć pod uwagę m.in. dlatego, że jest to bardzo atrakcyjna miejscowość turystyczna, jeden z najpopularniejszych kurortów na Costa Blanca. W tej okolicy możesz liczyć na bardzo atrakcyjne warunki do wypoczynku i zwiedzania przez większą część roku, dlatego weź pod uwagę zakup mieszkania czy domu pod wynajem w tym rejonie.

Na rynku hiszpańskim nie współpracujemy z pośrednikami, lecz bezpośrednio z kupującymi i sprzedającymi – nie angażujemy w transakcję osób trzecich, co zwiększałoby koszty. Pomożemy Ci wybrać najciekawszą ofertę, z którą wstępnie będziesz mógł zapoznać się online na naszym portalu nieruchomości.

Jeśli zdecydujesz się na daną nieruchomość, to rozpoczniemy dopełnianie formalności. Zorganizujemy cały proces zakupu lokalu od początku do końca, tak, żeby wymagało to jak najmniejszego zaangażowania z Twojej strony. Masz pytania? Nie wiesz, jak powinna przebiegać transakcja i jak się do niej przygotować? Skontaktuj się z nami – przeprowadzimy Cię przez cały wszystkie etapy zakupu nieruchomości w Polsce lub w Hiszpanii.